®ØŁŁЄц ÐЭئїĢŅ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ekmek arası hamam böceği

ekmek arası hamam böceği Empty ekmek arası hamam böceği

Mesaj tarafından [ßy-HarMOnİ] Ptsi Eyl. 06, 2010 11:02 pm

biz sınıfta her hafta sıra değiştiririz. yani her sütün şeklindeki grup ayrılmaz.. sadece cam kenarına doğru kayılı. bi gün ben sıra arkadaşlarım cam kenarına denk gelmiştik..ben önden 2.sırada oturuyodum. tavandaki perdenin kornişi kafamıza ha düştü ha düşecek şekirde... ders bide din dersi...biz hocayla hocam dua edinde ölmeyelim diye şakalaşıp dururken hemen arkamdaki sırada turan arkadaşımın kitabının üstüne hamam böceği düşmesin mi sanki deprem oluyo gibi bütün sınıf ayağa kalktı...sağolsun biri böceği öldürdü..(beninmde bu arada böcek fobim var..) ertesigün öğle yemeğinde eve gitmedim...kantinden döner alıp yiyiyordum.. hep birlikte arkilerimle muhabbet ederken.. inkılap hocası gelmesin mi... zaten bana bi gıcıklı var. bay sedef diyip duruyo..hoca perdeyi cek dedi bana bende yemeğimden vazgeçemedim..yanımda ki bi kıza söyledim keşke demez olaydım..o perdeyi çeker çekmez bi hamam böceği tepemden doğru ekmeğin arasına girmezmi... ekmeğin içine bi ktım zaten bakmamala ekmeği atmam bir oldu.. herkes şaşırmıştı.. bende tabi o sırada bayılmıştım... allahtan biri ben bayılırken beni tıutmuşta kafamı bi yere çarpmamışım.. hemen hastaneye götürmüşler beni.. ayılıp sınıfa geldiğimde herkes beni kahkahalarla karşılıyodu... sedef =ßy-HerMOnİ=hamam böceği kralı diye Shocked
[ßy-HarMOnİ]
[ßy-HarMOnİ]
Admin

Rep : 152

http://rolley-design.yetkinforum.com